SF.Urlopy

System do obsługi wniosków urlopowych - składania i akceptacji. Możliwa (a nawet wskazana :) integracja z wykorzystywanymi systemami kadrowymi.

Pracownicy zawsze wiedzą ile mają jeszcze w bieżacym okresie wolnego, kiedy byli i kiedy idą na urlop, a nawet kiedy kogoś zastępują.

Kierownicy dzięki podglądowi nieobecności wszystkich swoich podwładnych dokładnie wiedzą na jaką obsadę mogą liczyć każdego dnia.

Kadry już nie toną w papierach, a raporty dla zarządu (zazwyczaj potrzebne na wczoraj) już nie są problemem.

SF.StrukturaOrganizacyjna

W Active Directory panuje wzorowy porządek? Wszystko jest uzupełniane na bieżąco? W takiej sytuacji prezentacja aktualnej struktury organizacyjnej w portalu to przecież nic trudnego.

Tylko kto wytłumaczy Dyrektorowi Pionu dlaczego pojawia sie na tym samym poziomie co sekretarka Prezesa?

SF.OcenaOkresowa

W każdej organizacji w pewnym momencie jej życia pojawia się potrzeba wykonania oceny pracowników. Zazwyczaj wykonuje się ją raz do roku, czasami częściej.

W naszym rozwiązaniu kroki są następujące: samoocena, potem wspólna ocena i rozmowa z szefem i omówienie zadań na kolejny rok. Na bazie zebranych w całej organizacji danych łatwo można przygotować raporty przedstawiające uzyskane przez pracowników oceny (np. z perspektywy stanowiska czy komórki organizacyjnej).

Możemy łatwo uzupełnić proces oceny o dodatkowe czynności w razie takiej potrzeby.

SF.Zgloszenia

Koniec z zapisywaniem na żółtych karteczkach, z przyjmowaniem zleceń na korytarzu, z ciągłymi telefonami "czy już wiadomo co z moją drukarką?"

Wszystko jest zapisane na portalu, z numerem, terminem i komentarzami. Jak będzie zrobione albo będą potrzebne dodatkowe informacje to będzie wysłany mail. Automatycznie.

Łatwo uzyskać dowolne zestawienia zgłoszeń, łatwo policzyć koszty, łatwo kontrolować terminy.